Skaistākās niršanas vietas pasaulē

Skaistākās niršanas vietas pasaulē

Visiem ūdenslīdējiem ir kāda sava iecienīta vieta, bet ir reģioni, kas ir iemīļoti teju visu nirēju vidū. Ja jums patīk niršana (un jums ir daudz naudas), šiem galamērķiem jābūt uzdevumu sarakstā pie lietām, kas izdarītas jūsu dzīvē.

Lielā koraļļu barjera – Austrālija

Tikai daži skaitļi priekš faktiem, lai saprastu, par ko ir runa- 3000 rifu, 900 salu virs 350 000 km², 400 koraļļu sugas, 1500 zivju sugas un 2 miljoni apmeklētāju gadā. Vai šeit vēl nepieciešami komentāri?

Rangiroa atols – Francijas Polinēzija

Šeit jūs varat veikt divas dažādas niršanas pieredzes. Pirmais variants ir,  kad jūra paaugstinās un ūdens iekļūst lagūnā. Tad jūs varat redzēt pelēkās haizivis vai leoparda rajas. Vai arī kad ūdens līmenis krītas, ir iespējams redzēt barakudas un manta rajas.

Maldīvu salas

Ūdens ir vismaz 27 ° C silts, pietiekami caurspīdīgs, lai jūs skaidri redzētu pat tad, ja atrodaties 50 m zem ūdens, un daivinga maršruti tiek izlemti atkarībā no sezonas un kruīza ilguma, tāpēc jums katru reizi būs jauna pieredze. Ja jums ir iespēja doties uz turieni vairākas reizes.

Isla del Koko – Kostarika

Neņemot vērā tās mazliet smieklīgo nosaukumu, mazajai 24 km² salai ir tendence būt nedaudz pretenciozai. Tas viss tāpēc, ka UNESCO to ir klasificējusi kā dabisko mantojumu, un tā ir vairāk nekā 300 dažādu jūras sugu mājvieta. Attiecīgi tajā ir aizliegts dzīvot. Apmēram trīsdesmit stundu ilgā laivas brauciena attālumā Kostarikas, cilvēkiem nākas gulēt uz kuģa. Bet ūdens ir kristāldzidrs un zils kā safīrs, tāpēc pūles ir tā vērtas, vai ne?

Truk lagūna – Mikronēzija

Tiem, kas nezina, kas ir Mikronēzija, tā ir salu un nelielu valstu grupa Okeānijā Klusajā okeānā. Šīs vietas vērtība slēpjas tajā, ka jūs varat atrast tikpat daudz dažādu tropisko zivju sugu, cik japāņu armijai piederošo lidmašīnu, laivu un kara materiālu vraku, kas datēti ar Otrā pasaules kara beigām. Paradīzes un izglītošanās vieta!

Bonaire – Karību jūras reģions

Daļa no Antiļiem, šī sala atrodas uz austrumiem no Kirasao un netālu no Venecuēlas krastiem, Karību jūrā. Ūdens ir tik silts, ka jūs varat ienirt bez speciālā apģērba, un jūs varat novērot dažas unikālas zivju sugas, piemēram, zivju papagaiļus, ķirzaku zivis, vēršu zivis, zivju tauriņus un daudzus citus!

Cenotes – Meksika

Šīs vietas pazemes upes ir radušās lietus un vēja enerģijas dēļ kalcijā. Tāpēc nav nekādas jēgas izskaidrot, ka ūdens ir tik tīrs, cik vien iespējams, un tas nozīmē, ka tas ir starp stalagmītiem un stalaktītiem, tādēļ esiet uzmanīgi, lai nesasistu galvu!

Sudāna

Šī valsts ir vairāk slavena ar tajā notikušajiem kara notikumiem nekā tās tūrisma aktivitātēm, taču šī valsts arī panāca to, ka Sarkanā jūra palika pilnībā intensīva tūrisma neskarta. Šī ir ideāla vieta īstiem profesionāļiem, kuri vēlas apmeklēt oriģinālu vietu. Jebkurā gadījumā esiet piesardzīgs, apmeklējot valsti, lai neaizķertos pilsoņu karā.

Beliza

Beliza ir otrā lielākā koraļļu vieta pasaulē, kas atrodas Austrālijā, starp Gvatemalu un Meksiku. Tās visslavenākais niršanas vietas nosaukums ir Zilais caurums, kura diametrs ir 300 metri, un piedāvā speleoloģisko niršanas veidu, jo tajā ir 40 m dziļa ala ar stalaktītiem un stalagmītiem, kas var sasniegt līdz 10 metru augstumu.