Maz zināmi ūdens sporta veidi

Maz zināmi ūdens sporta veidi

Tuvojas vasara, un ar to komplektā augstās temperatūras, saules apdegumi un vajadzība atrast tuvākos saldējumu pārdevējus. Lai atbrīvotos no karstuma sajūtām, nekas nav labāks par iegremdēšanos ūdenī. Un, lai sadedzinātu tās kalorijas, kas uzkrātas, ēdot saldējumu, labāk aktīvi darboties ūdenī. Lai rastu iedvesmu interesantākām idejām par vienmuļu peldēšanu, mēs esam izveidojuši visvairāk pārsteidzošo ūdens sporta veidu sarakstu, par kuriem jūs, visticamāk, nekad neesat dzirdējuši!

Boga snorkelēšana

Velsas sporta veids, kurā dalībniekam ir jāpeld 110 metru garā tranšejā, esot apģērbtiem diezgan trakos kostīmos. Dalībnieki var izmantot elpošanas masku un pleznas, bet ir aizliegts izmantot jebkādu parasto peldēšanas veidu jeb jums ir jāizgudro savs ūdens pārvietošanās veids! Ir iespējams pat peldēt ar velosipēdu.

Zemūdens hokejs

Līdzīgi kā tradicionālajā hokejā, spēles mērķis ir ievirzīt ripu pretinieka būrī, tomēr nūjas ir daudz mazākas un viss notiek peldbaseina apakšā, pilnīgā apnojā. Pasaules līmenī pastāv daudzi čempionāti, tādēļ, ja vēlaties iesaistīties oriģinālā sportā, kas ļaus cilvēkiem runāt par jums, šeit ir jūsu iespēja!

Zemūdens futbols

Mēs turpinām ar slaveno sporta veidu pielāgošanu zemūdens videi un šoreiz tas ir futbols. Tāpat kā tā uz sauszemes notiekošajā variantā, šīs spēles mērķis ir iemest bumbu pretinieka vārtos. Šajā sportā varat izmantot niršanas aprīkojumu (masku, snorkeli un pleznas), lai varētu veiksmīgi manevrēt zem ūdens. Šī spēle ir īpaši populāra tādās Kanādas provincēs kā Alberta, Ņūfaundlenda un Manitoba. Tomēr bumba ir veidota kā amerikāņu futbola balons, nevis tās apaļās formas Eiropas kolēģe.

Waboba

Waboba ir sporta veids, kas izveidots Zviedrijā, izmantojot bumbu no tāda paša nosaukuma firmas. Spēles mērķis ir spēlēt bumbu no viena spēlētāja uz otru ar maksimālu iespējamo atsitienu skaitu. Spēle tiek spēlēta komandās 4 pret 4, un punkti tiek piešķirti par katru bumbas trāpījumu mērķī. To bieži raksturo kā krustojumu starp frisbiju un ūdens polo. Atšķirība no ūdens polo, neskaitot spēlētāju skaitu ir tāda, ka pirms vārtu sasniegšanas bumbai ir jāatlec vismaz vienu reizi, un tiešie metieni ir aizliegti. Ja jūs uzskatāt, ka akmeņu mētāšana pa ezera virsmu ir jautra nodarbe, tad mēs tikko priekš jums atradām jaunu potenciālo hobiju. Un, ja jums ir bail no nespējas kontrolēt bumbu pirmajos mēģinājumos, neuztraucieties, kompānija, kas ir aiz visa šīs bumbas un sporta koncepta, ir izlaidusi vairāku veidu atlecošās bumbas, tostarp “sērfošanas” variantu, kas ir domāts iesācējiem, un attiecīgi tā atlec no ūdens virsmas diezgan vienkārši.

Zemūdens mērķa šaušana

Ar visiem šiem zemūdens sporta veidiem jūsu plaušas ātri pārvērtīsies par dzelzi! Šeit ir vēl viens sporta veids, kuru varētu būt interesanti izmēģināt- zemūdens mērķa šaušana. Tā kā tā nosaukums varētu likt uzminēt, zemūdens mērķa šaušana ir zemūdens šaušanas sporta veids, kas ļauj jums šaut uz mērķi, izmantojot šķēpa lielgabalu, kurš darbojas zemūdens vidē. Dalībnieki izmanto niršanas masku, pleznas, snorkeli, šķēpa lielgabalu un niršanas svaru sistēmu, lai atvieglotu ilga laika posma atrašanos zem ūdens bez pārāk lielas pārvietošanās. Sports tiek veikts peldbaseinā, lai nodrošinātu dalībnieka drošību un saglabātu mērķus redzamus konkurentiem. Šis sporta veids tika izgudrots Francijā 1980. gadu sākumā, jo tā bija daļa no šķēpu zvejnieku apmācības, un šodien tajā notiek pasaules čempionāts, kā arī Eiropas čempionāts.