Lielpilsētas, kuru upēs jūs varat droši peldēties

Lielpilsētas, kuru upēs jūs varat droši peldēties

Ja jūs esat īsts peldēšanās entuziasts, tad droši vien piekritīsiet, ka nav nekā labāka par ieniršanu ūdenī, apmeklējot jaunu pilsētu! Ir diezgan saprotams peldēties dienvidu kūrortu baseinos vai jūras krastos, bet kādēļ gan atteikties no šīs patīkamās un relaksējošās fiziskās nodarbes valstīs un pilsētās, kurās nav pieejamas tūristu apsēstās jūras pludmales? Jūs vēlaties uzzināt labākās pilsētas, kurās varat droši peldēt upē vai ezerā, neuzņemoties risku saķert kādu slimību? Jūs neesat tāds vienīgais, un tieši tas ir iemesls, kāpēc mēs esam izveidojuši šo labāko lielpilsētu sarakstu, kurās peldēties ir pavisam droši!

Cīrihes pludmales

Vēlaties peldēties vienā no lielākajām Šveices pilsētām? Tad dodieties uz Cīrihi un Limmatas upi. Lielākam peldētpriekam pilsēta ir uzstādījusi 400 metru garu pludmali līdzās upei. Un tāpēc, ka ar to nav pietiekami, viņi ir uzstādījuši dažādus objektus, piemēram, slidkalniņus, niršanas rampas, mazus bārus un pat pludmales volejbola laukumus. Tiekamies Šveicē!

Brihes kanāli

Brihe tiek uzskatīta par ziemeļu Venēciju, taču atšķirībā no itāļu kolēģa tā nav apsēsta ar jūras aļģēm, kas ražo kaitīgās baktērijas. Turklāt jūs pat varat peldēties tajā, ja esat motivēts, un tas ir pateicoties japāņu arhitektiem, kuri iedomājās par peldošu instalāciju pie krustojuma punkta starp abiem pilsētas kanāliem. Kopš tā laika, katrās vasaras brīvdienās pilsētā ir atļauts peldēties. Neaizmirstiet apslacīt kaklu pirms lekšanas, tur var būt nedaudz auksts!

Eisbahas upe Minhenē

Minhenes vidū atrodas Eisbahas upe, kas slavena ar savu stāvošo vilni (ne kustīgo vilni), kas padara to par ideālu sērfošanas vietu pilsētas vidē. Un peldētāji var baudīt ūdeni nedaudz tālāk Englisher Garten, lielākajā pilsētas parkā visā Eiropā.

Čārlza upe Bostonā

Upē, kas šķērso pilsētu, bija aizliegts peldēties vairāk nekā 50 gadus. Tagad tajā atkal tiek aicināti drosmīgie peldētāji. Izņemot ūdens temperatūru, kas varētu būt nedaudz vēsa, tas, kas atrodas Čārlza upes apakšā ir tas, kas varētu izraisīt nevēlēšanos tur peldēties. Tāpat kā daudzas Amerikas pilsētu upes, šī ir pilna ar nogrimušām automašīnām un citiem metāliem, kas agrāk tika izmētāti. Tomēr peldēšana tagad ir atļauta dažās upes vietās, ja netiek pārāk dziļi ienirts, neveicot vakcināciju.

Elba Hamburgā

Pirms Vācijas atkalapvienošanās Elba tika uzskatīta par visvairāk piesārņoto upi Eiropā, jo īpaši tādēļ, ka tajā tika izlaistīti ķīmiskie produkti. Trīsdesmit gadus un miljoniem investēto eiro vēlāk upei tagad ir tīrs ūdens un tā ir piemērota priekš peldēšanās, ar nosacījumu, ka tiek ievērota piesardzība no laivām, kuras bieži veido satiksmi.

Donava Vīnē

Ja jūs esat noguris pēc tam, kad esat pastaigājis pa Vīnes skaistākajām ieliņām, tad kāpēc neatdzisināt kājas Donavas upē, kas plūst caur pilsētu? Peldvieta ir pieejama tieši no metro pilsētas centrā, pieturot Donavas salā, kas ir slavena ar savu pludmali.

Temza Londonā

Briti izklaides brīvajā ūdenī sauc par “savvaļas peldi”. Ir taisnība, ka ar šādu vārdu visa pieredze automātiski tiek uzskatīta par piedzīvojumu! Bet uzmanieties, peldēšana nav atļauta visās Temzas vietās, lai gan nesen ir uzsākts projekts, kurā tiek domāts par to, lai peldētāji varētu piekļūt visai upei.

Vai jūs jau zinājāt par visām šīm atļautajām vietām? Varbūt jums ir skaista pieredze saistībā ar citām lielpilsētu ūdenstilpnēm?